Jdi na obsah Jdi na menu
 

Adopce na dálku

V roce 2001 došlo v naší farnosti k obnovení již dávno zapomenuté tradice “Koledování v blatských krojích“. Od té doby každoročně děti a mládež z veselské  farnosti na velikonoční pondělí vycházejí do ulic města a okolních vsí, aby předávali lidem radost ze Zmrtvýchvstání Ježíše Krista.

Velikonoce ve Veselí nad Lužnicí přináší ještě jedno neméně důležité poselství, kterým je finanční podpora 3 indických dětí v rámci projektu "Adopce na dálku", na něž jde většina získaných peněz. V současné době máme adoptovány tři dívky z indické vesnice Shimoga. První se jmenuje Pramila Mary (16 let), druhá dívka nese jméno Pooja (16 let) a třetí dívka se jmenuje Priya (11 let). Díky pomoci všech dárců a našich dětí a mládeže mohou tyto tři dívky navštěvovat každý den školu (Government School).

V současné době pomáháme "pouze" těmto třem dívkám. Na "adoptivní rodiče" však čekají i další. Pomoci dalším dětem je výzva pro každého z nás. V případě, že Vás zaujal projekt "Adopce na dálku", a chcete i Vy pomoci, navštivte internetové stránky ARCIDIECÉZNÍ CHARITY PRAHA  www.charita-adopce.cz.

 

ADOPTOVANÉ DĚTI

Pramila Mary

Narodila se v roce 1997 v Indii

V současné době navštěvuje školu Government Colege ve městě Cathedral.

Adoptovali jsme ji v roce 2001

Adopce stále trvá

 

pramila-mary.jpg

Rodina

pramila-mary---rodina.jpg 

 

Riya

Narodila se v roce 2002 v Indii

V současné době navštěvuje školu government School ve městě Cathedral.

Adoptovali jsme ji v roce 2006

Adopce stále trvá

 

priya.jpg

Rodina

priya---rodina.jpg

 

 

Pooja

Narodila se v roce 1997 v Indii

V současné době navštěvuje školu Sacred Heart College ve městě Ayahur

Adoptovali jsme ji v roce 2009

Adopce stále trvá

 

r.-pooja.jpg

Rodina

r.-pooja---rodina.jpg